Вінницька міська рада спільно з громадою та у взаємодії з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала на фронт ще 400 FPV-дронів
02 квітня 2025, 09:57
Ще 400 FPV-дронів поїхали на передову на підмогу двом військовим формуванням. Допомогу обом бригадам реалізувала команда Вінницької міської ради спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом в межах пріоритету «безпека та оборона», на який цьогоріч в бюджеті ВМТГ передбачили понад 1 млрд грн.
Зустрілися з оборонцями Вінницький міський голова Сергій Моргунов, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, заступник міського голови Андрій Очеретний, а також депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Мира та Дмитро Науменко.
Оборонцям також передали 300 окопних свічок і розпалювачі, які зробили для воїнів вихованці підліткових клубів за місцем проживання, зазначив Сергій Моргунов.
«Це вже 23-тя передача 120-й бригаді ТРО та 20-та — 59-й окремій штурмовій бригаді ім. Якова Гандзюка. Загалом кожна з цих частин отримала від нас, від всієї громади, по 1000 FPV-дронів. Хлопці кажуть, що Вінниця — взірець серед міст, які допомагають військовим. І ми не будемо зупинятись. Дякую воїнам за мужність», – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
За словами оборонців, їхні бригади наразі виконують бойові завдання на східному напрямку неподалік одна від одної. Тож будуть знищувати ворога та його техніку дронами практично пліч-о-пліч.
«За допомогою окопних свічок наші Захисники та Захисниці зможуть зігрітись у холодні ночі та розігрівати їжу за необхідності. Також ці свічки можна використовувати разом із окопними пічками, які наша команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передавала оборонцям на фронт раніше», – повідомив Дмитро Мира.
Представник 120 бригади ТрО Сергій подякував за отриману допомогу:
«Ми раніше також отримували автомобілі, FPV-дрони, Mavic 3Т і багато чого іншого. Тому ми від імені командування 120 бригади ТрО дякуємо голові Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиру Гройсману за таку чудову підтримку», — зазначив військовослужбовець Сергій.
Нагадаємо, бюджет громади на 2025 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: «Безпека та оборона», «Стійкість», «Турбота».
Довідково: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
-
15 квітня 2025, 12:19
Вінницька міська рада спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала бійцям 59 ОШБр 150 FPV-дронів покращеної модифікації
-
14 квітня 2025, 12:37
Вінницька міська рада спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом здійснила 14-ту передачу для спецпідрозділу «Артан»
-
14 квітня 2025, 11:28
Вінниця у жалобі: сьогодні у громаді приспущено прапори за жертвами ракетних ударів рф по Сумах
-
12 квітня 2025, 08:03
Вінниця сьогодні прощається з двома полеглими Захисниками: Сергієм Чернієм та Олександром Єлесіним
-
11 квітня 2025, 12:42
150 FPV-дронів покращеної комплектації на фронт передала Вінницька міська рада спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом
-
11 квітня 2025, 07:37
Вінниця 11 квітня проводжає останнім земним шляхом 21-літнього оборонця України Костянтина Пахомова із позивним «Малий»