У Вінниці з 14 квітня завершують опалювальний сезон
10 квітня 2025, 15:26
Сьогодні, 10 квітня, виконком Вінницької міської ради погодив рішення про завершення в громаді опалювального сезону. Відповідно до нього, централізоване теплопостачання в домівках вінничан припиняється з понеділка, 14 квітня. Рішення прийняли у зв’язку зі сталим підвищенням температури зовнішнього повітря.
В закладах охорони здоров'я, соціального захисту, освітянських закладах, закладах культурного призначення громади та для інших споживачів опалювальний період завершать згідно з наданими заявами керівників відповідних закладів.
«Цей опалювальний сезон був ще одним, який ми пройшли в умовах воєнного часу. Проте попри усі виклики та атаки ворога по об'єктах енергетичної інфраструктури, завдяки спільним зусиллям усіх причетних служб, ми стабільно та злагоджено пройшли цей період, забезпечивши безперебійність послуги для містян. Тому хотів би подякувати усім фахівцям, завдяки яким це стало можливо. Опалювальний сезон у Вінниці тривав стільки, скільки зберігалась прохолодна погода, попри те, що в деяких інших містах централізоване теплопостачання було припинено раніше. Згідно з прогнозами синоптиків, після вихідних очікується стале потепління, тому потреби продовжувати подачу послуги надалі немає», – зазначає заступник директора департаменту міського господарства ВМР Олександр Зімбовський.
За його словами, із завершенням опалювального сезону 2024-2025 років, розпочинається підготовка до наступного опалювального періоду. Нині завдання профільних комунальних підприємств та департаментів міськради полягає у забезпеченні належного виконання заходів з підготовки до опалювального сезону 2025-2026 років для стабільного його проходження.
-
15 квітня 2025, 08:51
Нові покрівлі для нових ОСББ. У Вінниці розпочали ремонт ще одного даху багатоповерхівки
-
11 квітня 2025, 11:11
У Вінниці стартувало будівництво потужної трансформаторної підстанції, – Сергій Моргунов
-
10 квітня 2025, 09:46
Зменшить аварійність. У Вінниці для ОСББ на Юності, 23 розпочали ремонт будинкової мережі електропостачання
-
09 квітня 2025, 09:38
Турбота. У Вінниці біля багатоповерхівки на Хмельницькому шосе, 53 розпочали встановлювати два пандуси
-
08 квітня 2025, 09:52
Підтримка об’єднань співвласників. У Вінниці встановили новий ліфт в межах першого безкоштовного ремонту для будинків з ОСББ
-
07 квітня 2025, 09:59
Завдяки енергії сонця зможе працювати дахова котельня. Вінниця виділила кошти для чергової СЕС на даху багатоквартирного будинку з ОСББ